Четвер, 19.04.2018, 13:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Каталог статей

Головна » Статті » Події

Культурологічний міст "Бібліотеки - мости між громадою, владою, розвитком суспільства"

 5 жовтня на базі Чорнобаївської централізованої бібліотечної системи відбувся культурологічний міст «Бібліотеки – мости між громадою, владою, розвитком суспільства». Організаторами мосту виступили – обласна універсальна бібліотека ім.. Тараса Шевченка, відділ культури і туризму Чорнобаївської райдержадміністрації, Чорнобаївська центральна районна бібліотека. Учасники – представники влади, очільники галузі культури, бібліотечні працівники, представники громадських організацій Чорнобаївського, Золотоніського, Драбівського районів.

Керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець інформувала гостей про взаємодію і партнерство влади з бібліотечною спільнотою Чорнобаївщини . У своєму виступі вона зазначила,що сьогодні бібліотека не тільки згуртовує громадськість у вирішенні соціально значущих проблем, але й позиціонує інтереси місцевої громади. Тож питання, що потребують посилення бібліотечної роботи для інформаційного забезпечення громад повинні вирішуватись у партнерстві, при підтримці влади, депутатського корпусу, громади.

З роботою бібліотек в системі інноваційної діяльності галузі культури Чорнобаївщини ознайомила присутніх начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шаповал.

Про інноваційний формат традиційної бібліотеки, або як стати корисними для громади поінформувала директор Чорнобаївської центральної районної бібліотеки Світлана Мосійчук.

Гості з Золотоніського та Драбівського районів ознайомили присутніх з інноваціями та осучасненням роботи бібліотек в період трансформації їх діяльності в умовах адміністративно-територіальної реформи, доповнюючи розповіді відеопрезентаціями.

Дискусійним питанням стало питання щодо шляхів збереження та розвитку публічних бібліотек Черкащини в умовах децентралізації. Модераторами дискусійної трибуни виступили Л.П. Капкаєва – директор ОУНБ ім.. Т. Шевченка та Н.Д. Вітавська – завідувачка науково-методичним відділом ОУНБ ім.. Тараса Шевченка

Далі учасники переїхали до бібліотечної філії села Мала Бурімка, де були розглянуті питання ролі сільської бібліотеки в житті громади; основних складових успіху сільської бібліотеки; ефективності, якості, партнерства в діяльності бібліотек в умовах децентралізації.

Під час заходу представники районних та сільських бібліотек мали змогу обмінятися досвідом, адже бібліотеки – це мости між громадою, владою, розвитком суспільством.

Категорія: Події | Додав: cherlibrary (06.10.2017)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 986