Четвер, 19.04.2018, 13:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Нові надходження

Головна » Дошка оголошень » Книги

У категорії оголошень: 92
Показано оголошень: 41-60
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »


Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Волонтери. Мобілізація добра [Текст]: збірка /Укл. І передм. І. Карпи. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 256 с.

Книга про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ, що похитнувся в одну мить. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.

Книги | Переглядів: 110 | Дата: 11.03.2016

Каліновська, О.  Неоголошена війна. Невідомі факти і хроніки АТО [Текст] / О. Каліновська. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 510 с.

Ця книга – на спогад про всіх, хто віддав своє життя, і про тих, хто вижив у боях. Основна її мета – згадати все. Згодом історики сперечатимуться, коли ж власне вона почалася. Як і кожної таємної війни, у неї нема конкретної дати початку. І лише Бог знає, коли вона скінчиться.

Книги | Переглядів: 221 | Дата: 11.03.2016

Бердинських, К.  Єлюди  [Текст] / К.  Бердинських. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2014. – 184 с.

Ця книжка – блог-щоденник з інтернету, який автор розпочала під час Євромайдану. У щоденнику «Єлюди» є записи про смерть і поранення, біль і сум, але також про взаємодопомогу, силу й мужність, натхнення і любов.

Книги | Переглядів: 149 | Дата: 11.03.2016

Цаплієнко, А. Книга змін [Текст]: оповідання / А.  Цаплієнко . – Х : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 256 с. : ілюстр.

У збірці оповідань відомого українського журналіста йдеться про війну, яка несподівано прийшла в Україну і змінила життя й свідомість мільйонів людей. Герої оповідань пов’язані складним павутинням особистих стосунків одне з одним із автором. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін – від застою до революції, від Майдану до війни.

Книги | Переглядів: 161 | Дата: 11.03.2016

Стешенко В. В. Ясновидець (Ясновидець Дід Петро) [Текст]: Книга №1 для тих, хто прагне жити щасливо! / В. В. Ясновидець.- К.: Унів. Вид – во ПУЛЬСАРИ, 2012. – 512 с.: іл., портр.

Книга про надзвичайну Людину, наділену Божим даром зцілення душі й тіла та бачення правди. До книги ввійшли пророцтва,, настанови, прості й дієві поради для підтримання та відновлення здоров’я від найсильнішого ясновидця України Петра Дементійлвича утвенка.

Мета цієї книги – пробудити свідомість до здоровішого та щасливішого життя. Розрахована на широке коло вдумливих читачів.

Книги | Переглядів: 298 | Дата: 13.02.2015

Бенч – Шокало О. Г. Український хоровий спів [Текст]: актуалізація звичаєвої традиції / О. Г. Бенч – Шокало. – Навч. Посіб. – К.: Ред. журн. «Укр. Світ», 2002.- 440 с. Іл.

Цей навчальний посібник осмислює питання генези й традиції хорового співу українців. Автор навчального посібника відводить розгляду цієї проблематики основну частину своєї праці.

У праці запропоновано новий підхід до виявлення феномену українського хорового співу, що його автор виводить із специфіки усної обрядової культури, яка витворилася на теренах України ще в дохристиянську добу.

Посібник адресовано студентам вищих мистецьких навчальних закладів, а також середній ланці музичної освіти, усім, хто науково й практично освоює багатство українського хорового співу.

Книги | Переглядів: 393 | Дата: 13.02.2015

Стрижак, А. А. Конституція України в актах Конституційного Суду України [Текст]: аналіт. огляд. та комент. / А. Стрижак. – К.: Ін Юре, 2010. – 631 с.

Видання містить результати аналітичного дослідження практики конституційного судочинства (рішення, висновки та процесуальні ухвали за 1997 – 2009 роки) щодо реалізації Конституційним Судом України його головного завдання – гарантування верховенства Конституції як Основного Закону держави. Мета праці – популяризація діяльності єдиного у галузі крнституційного права, що сприятиме формуванню правосвідомості громадян та розвитку юридичної освіти.

Розраховане на працівників органів законодавчої, виконавчої та судової влади, органів місцевого самоврядування, науковців та студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів.

Книги | Переглядів: 188 | Дата: 13.02.2015

Захарченко, В. І. Таке поліття [Текст] /В. І. Захарчекно. – Черкаси: видавництво Чабаненко Ю. А., 2012. – 194 с.

«Найспокійніше та найбезтурботніше місце,

де людина може усамітнитися, - це її душа –

тихе, прохолодне, заросле мякою травою місце.

Саме тут вона черпає нові сили, щоб творити».

У новій книзі «Таке поліття…» лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, відомий український прозаїк Василь Захарченко в новеллах, щоденникових записах, порушує теми патріотизму, моральности в суспільстві. Автор уперше у своїй творчості звертається до лаконічної новелістичної форми – твору в кілька рядків, а також до такого жанру, як новела – діалог. Як завжди, прозі відомого українського письменника притаманні щирість, душевна теплота, глибока людяність, психологічна тонкість у змалюванні внутрішнього світу людини.

Книги | Переглядів: 170 | Дата: 13.02.2015

Енциклопедія історії України: У 10 т. [Текст]: В. А. Смолій (голова) та ін. / Наук. Думка, 2012. – 944 с. Ілюстр.

Статті розміщено за українським алфавітом; російськомовні назви періодичних видань – відповідно до їхнього звучання в українській транскрипції; статті, що мають латиномовні гасла, друкуються наприкінці останнього тому ЕІУ за латинським алфавітом.

Книги | Переглядів: 171 | Дата: 13.02.2015

Голодомор 1932 – 1933 років в Україні як злочин геноциду згідно з міжнародним правом : [Текст]: Монографія / за наук. Ред. Володимира Василенка, Мирослави Антонович. – К.: Видавничий дім «Києво – Могилянська академія», 2013. – 360 с.

У книзі розглядаються складні правові аспекти Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, а саме: історико – правовий аспект Голодомору, питання правової кваліфікації Голодомору як геноциду, визначення субєктів злочину та потерпілих від нього а також відповідальності за Голодомор 1932 – 1933 рр. Окремий розділ присвячений аналізу Голодомору в ширшому контексті радянського геноциду проти української нації.

Книга розрахована на широке коло читачів – науковців, викладачів університетів та вчителів шкіл.

Книги | Переглядів: 127 | Дата: 13.02.2015

 Антощак М. В. Воістину люблю [Текст]: поезії / М. В. Антощак – Тернопіль: ТзОВ «Терно – граф», 2012. – 124 с., ілюстр.

У збірці поезій розкриваються почуття любові до рідного краю, матері – України. Вірші озиваються відкритістю, одкровенням, почуттям вдячності близьким та рідним людям.

Книга розрахована на масового читача.

Книги | Переглядів: 155 | Дата: 13.02.2015

Шевченко Т. Текст і контекст. Великий льох [Текст] : Т. Шевченко. – [Вид. О. Вовчок] , 2013. – 232 с.  

Цього разу в центрі уваги поема «Великий льох». Докладно представлені також історичні і фольклорні відомості про суботівські святині ;літературознавчі. Видання адресоване студентам – філологам і мистецтвознавцям, учителям, усім шанувальникам геніального Шевченкового слова.

Книги | Переглядів: 149 | Дата: 13.02.2015

Шамрай М. Клятва Грому [Текст] : [поезії] / М. Шамрай.- Черкаси : Вертикаль, [Вид. С. Г. Кандич], 2013. – 568 с.

«Клятва грому- п’ята  книга українського поета, члена Національної спілки письменників України, з – під пера якого вже вийшли збірки «Великодній дзвін» (1993), «Хресний вік» (2004).

Пам'ять, як роз’ятрена рана повоєнного дитинства, тривожна і світла дума про Вітчизну, рідну матір і кохану, про сивого батька, що пройшов пекло полону та штрафбату в роки Другої світової війни, - провідні мотиви поезії.

Книги | Переглядів: 266 | Дата: 13.02.2015

Тулуб З. П. В степу безкраїм за Уралом [Текст] /  З. П. Тулуб. – К. : Київ – Париж – Дакар, 2013. – 568 с.

Літературна творчість Тараса Шевченка більше відома і старанніше вивчена, ніж мистецька спадщина. Унікальність роману «В степу безкраїм за Уралом» й майстерність його автора полягає у тому, що Зінаїда Тулуб створила зримий образ Кобзаря, який постає у романі не тільки як звичайна, жива людина.

Книга адресована учням й вчителям освітніх закладів, історикам українського мистецтва та літератури й шанувальникам історії українського народу.

Книги | Переглядів: 261 | Дата: 13.02.2015

Сніжко М. Симоненкові світанки [Текст] / М. Сніжко. – Черкаси : Інтроліга ТОР, 2013. – 2012 с.

У цій книзі спогадами і роздумами про поета Василя Андрійовича Симоненка ділиться його друг і колега по роботі журналіст Микола Семенович Сніжко. Видання зацікавить пошановувачів творчості відомого поета та всіх кому не байдужа його доля.

Книги | Переглядів: 218 | Дата: 13.02.2015

Софієнко О. А. Співуча кров [Текст] : [поезії] / О. А. Софієнко. – Черкаси : [Вид. Кандич С. Г], 2013. – 316 с.

Автор культивує цілі масиви рідкісних поетичних форм світової поезії і творить новаторські оригінальні поетичні структури, зі своєю, на диво гнучкою і глибинною образною системою, що є самобутнім явищем в українській літературі.

Безсмертям людського духу пронизаний розділ «Син Сонця». Присвячений життю геніального філософа, поета і любомудра Григорія Савича Сковороди.

Книги | Переглядів: 191 | Дата: 13.02.2015

Кикоть В. Флюїдний шнурок [Текст] : [поезія проза] / В. Кикоть. – Черкаси : [Вид. О. Вовчок], 2013. – 176 с.

Нову книжку Валерія Кикотя складають поезія та проза, подекуди іронічна, часом притчовата психологічна. Твори, зібрані в цій книзі, досить суперечливі. Та хіба не суперечливе саме життя?

Видання розраховане на шанувальників сучасної художньої літератури.

Книги | Переглядів: 213 | Дата: 13.02.2015

Іванченко М. Г. Багряні журавлі [Текст] / М. Г. Іванченко ; Корсунь – Шевченківський : ФОП Гавришенко В. М., 2013. – 240 с.

Роман Михайла Іванченка «Багряні журавлі» написано на автобіографічній основі. У глибоко патріотичному творі висвітлено пережите, побачене і почуте автором у рідному селі під час німецької окупації.

Книгу адресовано для всіх тих, кому небайдужа доля України, та, насамперед, для юнацтва.

Книги | Переглядів: 211 | Дата: 13.02.2015

Білецький Ф. Ф. Змова проти Тараса Шевченка [Текст] : Художньо – документальна повість / Ф. Ф. Білецький. – Черкаси : Інтроліга ТОР, 2013.- 240 с.

У своїй повісті Феофан Білецький відкидає всі ті ідеологічні стереотипи, котрий зазнав образ Тараса Шевченка в художній літературі і прагне показати його передусім людиною, яка не може повсякчас вдовольнятися одним лиш громадським, йдучи на муки, людиною, яка хоч на схилі літ хотіла мати свій маленький рай. Звертаючись до трьох останніх років життя духовного батька нації, автор книги торкається найпотаємніших струн його душі, його мрій і сподівань, котрим не судилося здійснитися.

Книги | Переглядів: 171 | Дата: 13.02.2015

Пошук
Друзі сайту
Статистика
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 986