Четвер, 19.04.2018, 13:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Нові надходження

Головна » Дошка оголошень » Книги

У категорії оголошень: 92
Показано оголошень: 21-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »


Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Батор, Й. Піщана Гора [Текст]: роман / Йоанна Батор; / . – Львів:  Астролябія, 2015. – 480 с.

До шахтарського містечка на заході Польщі збігаються заплутані стежки доль людей, повиштовхуваних із своїх домівок війно. Кожен по своєму сподівається на свою частку щастя на новому місці: хтось намагається знайти скарби колишніх мешканців міста, а хтось – сягнути висот шахтарської кар’єри, одні пов’язують зміни у своєму житті зі щасливою зустріччю з якимсь чужинцем, а інші – з перефантазовуванням свого минулого, вклеюючи власні фото до чужого сімейного альбому. Та всіма ними невидимо керує, протягом десятиліть водячи манівцями, болісний спадок поколінь, що сягає своєї кульмінації у Домініці, якій, імовірно, таки вдасться відкрити двері до нового життя.

Книги | Переглядів: 94 | Дата: 09.12.2016

Басараба, В. Страшний Суд [Текст]: роман / Василь Басараба; передм. О. Чорногуза. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 368 с.

Що робити, коли у твоє сьогодення раптово вдираються страшні таємниці минулого?.. Богдан і Оля вирішили одружитися. Але ніхто й гадки не мав, чим обернеться звичайне знайомство з потенційними родичами… Чи можливо побудувати спільне майбутнє, якщо дід коханої людини колись, у далекі роки Другої світової, убив по – звірячому твоїх дідуся й бабусю? І чи здатне кохання перегорнути цю трагічну сторінку життя?

Книги | Переглядів: 86 | Дата: 09.12.2016

Українські народні пісні з нотами [Текст] . – К.: Велес, 2015. – 192 с.

До книжки увійшли патріотичні, козацькі, ліричні, жартівливі пісні, колядки. В них розкривається поетична душа українців, їх найкращі якості: патріотизм, вірність у коханні й дружбі, чесність і справедливість, мужність і доброта. Це шедеври, позначені геніальністю народу.

Книги | Переглядів: 75 | Дата: 09.12.2016

Нікітенко, Н. М. Бароко Софії Київської [Текст] / Н. Нікітенко. – К.: Либідь, 2015. – 272 с. ілюстр.

Книжку багато ілюстровано: тут і види архітектурного комплексу Софії, і зразки її монументального та станкового живопису, і раритети собору.

Для широкого читацького загалу.

Книги | Переглядів: 88 | Дата: 09.12.2016

Марголіна, І. Є. Оповиті серпанком забуття. Живопис українських художників у Кирилівській церкві [Текст] / І. Марголіна. – К.: Либідь, 2015. – 144 с. Ілюстр.

Книжка відомої київської дослідниці присвячена не вивченому й не оціненому живопису видатних і малознаних українських митців XIX ст. в Кирилівській церкві. Містить нові матеріали, документи, факти, щодо творчості у цьому храмі.

Книги | Переглядів: 67 | Дата: 09.12.2016

Корнійчук, В. П. Марія Заньковецька. Світова велич генія національного: [Текст]: мистецтвознавче дослідження / В. Корнійчук. – К.: Криниця, 2015. – 496 с.: ілюстр.

Ця книга допомагає осягнути чари акторського генія Марії Констянтинівни Заньковецької – неперевершеної зірки національного українського театру на зламі двох епох, вікопомних для світової історії та історії України, і засвідчує її визначний внесок в українське театральне мистецтво.

Книги | Переглядів: 99 | Дата: 09.12.2016

Федюк, П. Вибрані твори [Текст] / П. Федюк. – Львів: Тріада плюс, 2015. – 784 с., ілюстр.

До цієї книги ввійшли найкращі твори з багатого доробку письменника – львівянина – українського прозаїка, поета,, драматурга Павла Федюка (1948 – 2007), майстра, явно недооціненого за життя. Книга містить і відгуки на творчість письменника, спогади про нього та художні присвяти йому, а також фотоілюстрації й довідковий апарат для широкого кола читачів.

Книги | Переглядів: 102 | Дата: 09.12.2016

Преварська М. І. Українські поети [Текст] : / М. І. Преварська. – К.: Велес, 2015. – 288 с.

Довідник подає біографічні дані, огляди творчості, перелік основних творів та літературу про українських поетів – класиків, а також про сучасних українських поетів..Для полегшення орієнтації у літературних процесах та поетичній творчості у довіднику вміщено статті про початок віршової літератури в Україні, усну народну творчість, теорію віршування.

Книги | Переглядів: 127 | Дата: 09.12.2016

Смоленчук, М. Білі бланкети [Текст]: історичний роман / М. Смоленчук. – Кіровоград: Імекс – ЛТД, 2015. – 452 с.

Роман Миколи Смоленчука “Білі банкети» висвітлює одну з яскравих, але маловідомих широкому загалу сторінок вітчизняної історії – народного повстання під проводом Криштофа Косинського. У книзі описані захоплюючі сюжети палкого кохання, трагічних втрат, підступної зради й героїчного подвигу в морі політичних інтриг конкретних історичних осіб та реальних військових баталій.

Книги | Переглядів: 123 | Дата: 09.12.2016

Новогрецько-український, українсько – новогрецький практичний словник [Текст] / уклад. О. В. Угрінович. – К.: Криниця, 2015. – 416 с.

Пропонований словник стане в пригоді як при усному спілкуванні між греками та українцями, так і при читанні й перекладі навчальних текстів, газетних статей, різних повідомлень.

Цей двосторонній словник – підмога для тих, хто починає вивчати сучасну грецьку мову, - для школярів, студентів і всіх, хто цікавиться новогрецькою: туристів, ділових людей. В той же час він може бути посібником для греків, яким потрібно знати українську мову.

Книги | Переглядів: 113 | Дата: 09.12.2016

Лубківський, Р.[Текст]: вибрані твори у двох томах / Р. Лубківський. – том другий. – К.: «Дніпро», 2015. – 605 с.

До другого тому ввійшли вибрані переклади, здійснені Романом Лубківським впродовж півстоліття творчої праці.

В основі книги – твори з авторських антологій «Слов’янське небо» (1972), «Слов’янська ліра» (1983), а також з окремих видань, колективних збірників, публікацій у журнальній та газетній періодиці.

Том супроводжується вступною статтею, науково – енциклопедичними коментарями, примітками та бібліографією.

Для широкого кола читачів, усіх, хто вивчає і досліджує вітчизняне красне письменство.

Книги | Переглядів: 86 | Дата: 09.12.2016

Дзюба, І. Літературні портрети [Текст] / І. М. Дзюба. – К.:  Укр. Письменник, 2015. – 800 с.

Літературні портрети – улюблений жанр автора, аджедають змогу зануритися у світ неординарних творчих особистостей. До книги ввійшли тексти, писані в різні часи – від 60 – х років минулого століття й донині. Це есеїстичні замальовки, роздуми і розвідки, присвячені непересічним постаттям сьогодення і недавнього минулого, написані в характерному для І. Дзюби вдумливо – аналітичному стилі.

Книги | Переглядів: 100 | Дата: 09.12.2016

Войнович, В. М. Монументальна пропаганда [Текст]: роман / В. М. Войнович. – К.: Дніпро, 2015. – 376 с.

Роман «Монументальна пропаганда» - продовжує тему «чонкініани». Дія твору відбувається в знайомому читачеві за попереднім твором провінційному районному російському містечку Долгові, головним героєм оповіді є Аглая Ревкіна, яка дивовижним чином рятує нею ж відкритий наприкінці 1950 – их років у Долгові монумент Сталіна, відправлений на звалище, встановивши ідола в своїй квартирі.

Роман з притаманною Войновичу кумедною іронією та гострою сатирою, гротеском з елементами психологізму подає панораму російського життя: від розвінчання культу особи Сталіна до наших днів, в яких бал правлять нові росіяни, а сучасні російські комуністи безпорадно намагаються відновити жупел класової боротьби.

Книги | Переглядів: 103 | Дата: 09.12.2016

Вояковський, Д.  Ментальні кордони в Європі без кордонів [Текст] / Д. Вояковський. – 2- ге вид. – К.: Ніка – Центр, 2015. – 320 с.

Автор розвиває і поглиблює сучасні підходи до осмислення вузлових аспектів загального дискурсу європейської ідентичності у контексті геополітичних змін.

Книга призначена для соціологів, істориків, філософів, а також усіх, хто цікавиться проблемами теорії та практики європейської інтеграції.

Книги | Переглядів: 84 | Дата: 09.12.2016

Сергацкова Е. Война на три буквы [Текст] / Е. Сергацкова. – Х.: Фолио, 2015. – 382 с.

В книзі опубліковані репортажі і зібрані свідчення очевидців про події в Україні в період з 22 лютого 2014 року і до початку 2015 року: анексія Криму, трагедія в Одесі та незаконні референдуми, антитерористична операція на Донбасі.

Книги | Переглядів: 111 | Дата: 11.03.2016

Савченко, Н. Сильне ім’я Надія. [Текст] / Н.  Савченко. – К: Юстініан,  2015. – 328 с.

Ця книга – один великий і живий лист до українців. Лист із російської в’язниці, яка вже понад рік тримає ту, що стала символом нескореної української нації. Українську НАДІЮ.

Так хто ж вона, Надя Савченко? Яка вона? Що з того, що ми знаємо про неї, правда, а що вже стає легендою? Вона відповість вам сама на сторінках цієї книжки. У притаманній їй емоційній манері, пригадуючи навіть дрібні, але важливі події зі свого життя, з яких і були сплетені її характер, вдача, незламність.

Книги | Переглядів: 449 | Дата: 11.03.2016

Матіос, М. Приватний щоденник. Майдан [Текст] / М.  Матіос. – Львів : ЛА Піраміда, 2015. – 356 с.

«Приватний щоденник» загартовує правдою про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких була автор. Це свого роду хроніка 2013-2015 років, крізь призму яких письменниця дуже зворушливо і чуттєво описує маленькі історії українських родин, життя яких болючими втратами та глибокими ранами назавжди змінив Майдан… змінила війна.

 

Книги | Переглядів: 179 | Дата: 11.03.2016

Макеєв В. 100 днів полону, або позивний 911 [Текст] / В.  Макеєв. – Черкаси: Вид. О.  Третяков, 2015. – 128 с.

Сповідь волонтера, який пройшов воєнний Схід України й опинився за гратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Це документальна розповідь про паралельний вимір, який існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Жорстокі ополченці, російські десантники, психологічні допити, приниження, катування – мало хто після цього виживає. Але він вижив і… написав про це.

Книги | Переглядів: 106 | Дата: 11.03.2016

Лойко, С. Аеропорт [Текст]: роман / С.  Лойко. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 344 с.

Це роман про справжні події,  про війну, якої не повинно було бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали.

Книги | Переглядів: 127 | Дата: 11.03.2016

Кошкіна, С. Майдан. Нерозказана історія. [Текст] / С.  Кошкіна. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 400 с.

У книзі зібрані відверті інтерв’ю з головними персонажами тієї історичної зими. Персонажами, що перебували по обидва боки барикад. 80 відсотків контенту є унікальним – дані та свідчення очевидців публікуються вперше. Завдання – максимально точно реконструювати події, насамперед кулуарні, процеси, які були приховані від очей тих, хто мерз на площах, але які безпосередньо вплинули на результат Революції Гідності.

Книги | Переглядів: 172 | Дата: 11.03.2016

Пошук
Друзі сайту
Статистика
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 986